Nakliye Kiralık VinçlerYılmaz Vinç olarak, Göktürk da verdiğimiz kiralık vinç hizmetinde, işletmeler ve fabrikalar için özel Göktürk vinçli makine montajı ve vinçli kamyonlarla nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yeni taşınan işletmeler için çözüm üretmeye devam eden Yılmaz Vinç Türkiye’nin heryerinden İstanbul Göktürk a Vinçli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Ehliyetli vinç operatörlerimizin deneyimiyle birlikte Göktürk da yer alan işletmeniz için  ağı tonajlı Makine ve diğer eşyalarınız için Göktürk Kiralık vinçle taşıma , montaj hzmetleri verilmektedir. Bazı özel durumlarda işletmelerin yada fabrikaların  nakliye , taşıma  ve makine montajı esnasında birden fazla vince ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi durumlarda Göktürk Vinç Kiralama hizmeti veren Yılmaz Vinç Tek fiyat politikasıyla ihtiyacınız kadar vinç , kamyon hatta tırları devreye sokarak, bütün işlerinizi tek firmadan tek fiyat politikasıyla yaptırabilirsiniz.

 Kiralık Vinç

Göktürk Vinçli Makine Montajı

0212 426 00 00

Göktürk Kiralık Vinç

Göktürk Vinçli Nakliyat hizmetleri için hemen şimdi bizi arayak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Göktürk araç parkurunda yer alan ağır tonajlı hidrolik vinçlerin kiralama şartları hakkında bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Yeni kurulmakta olan fabrikalar için Göktürk Vinçli makine montajı için doğru yerdesiniz. Göktürk Vinçli makine monatajı için bizi arayak bilgi edinerek size özel fiyatı alabilirsiniz.