İşletmemiz Göktürk sakinleri için verdiği Göktürk Kiralık Vinç hizmetinde her amaca uygun yüksek performans sunan araçlı vinçleriyle haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ağır tonajlı yük kaldırma , indirme ve montaj hizmetlerinin yanısıra Göktürk Vinçli Nakliye hizmetide sunmaktadır. İşletmemiz kurumsal olarak çalışmakta olup iş güvenliği esaslarını tanıyarak vinçli araçlarını düzenli olarak bakımlarını yaptırarark yeni vinç modelleriyle çalışmaktadır.

Göktürk Araç Üstü Vinçli Kamyon Kiralama

Araçlı vinç olarak kamyonlu vinçler, sektörde en çok tercih edilen mobil vinçler arasında yer almaktadır. Göktürk Kamyonlu Vinç Kiralama hizmetinde sepetli ve diğer hidrolik araç üstü vinçler yer almaktadır. Kurumsal olarak çalışmakta olan şirketimiz devamlı olarak temiz ve yeni model vinçlerle çalışılmaktadır.
Göktürk Uzman Kiralık Vinç
İstanbul genelinde verdiğimiz kiralama hizmetinde müşteri memnuniyeti esaslı çalışıp en cazip fiyatla Göktürk Vinç Kiralama hizmetini sunmaktayız. Bir çok amaçla şahıslar ve kurumlar tarafından kiralanan araçlı vinçler Göktürk Vinçli Makina Montajı , Göktürk Vinçli Makine Nakliyatı gibi amaçlarla kiralanmaktadır.  Vinçli Makine montaj ve nakliye hizmetleri arasında , tekstil makineleri, örgü ve nakış makineleri, ağır tonajlı presler, enjeksiyon makineleri, çorap makineleri gibi büyük ölçülerdeki makineler yer almaktadır. Bu konuda tüm hassasiyetiyle çalışan ekibimiz profeysonel hizmet sunmaktadır. Bu amaçların yanı sıra Göktürk Vinçli Trafo Montajı , Göktürk Vinçli Jenaratör Taşıma ve montaj da diğer sayabileceğimiz hizmetler arasında yer alabilmektedir.
Göktürk vinçli kurtarma hizmeti

Ağır Tonajlı İndirme ve Bindirme Göktürk Vinç Servisi

Nakliye hizmetlerinde İstanbul dışına ve İstanbul Dışından İstanbul içine de hizmet verilebilmektedir. Tek fiyat politikamızla nakliye işlemleri sırasında birden fazla kullanılan kamyon, vinçlere tek fiyat ödeyerek Göktürk Fabrika Nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Aydınlatma direklerinin montajı , dış cephe giydirme ve boyama işlemleri esnasında kullanılmak için firmamız tarafından Göktürk Kiralık Sepetli Vinç hizmeti de verilmektedir. Sepetli Vinçli araçlarımızla daha çok montaj işlemlerinde kullanılmaktadır. Vinçlerimizin uzanacağı maksimum yükseklik 70 Metre olup güven içinde 70 metre ye kadar olan yüksekliklere deneyimli vinç operatörlerimizle ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinde yaptığınız aramalarda bizi Göktürk Sepetli Vinç  ve Göktürk Kiralık Platform kelimelerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Unutmayın Sepetli Vinçlerin diğer adıda platformdur.
Göktürk viçli nakliye

Göktürk Vinçli Kurtarma Hizmetleri

Kurtarma işlemlerinde sıklıkla kullanılmakta olan Vinçli araçlar zor durumda kalan kamyon, araba, tekne gibi ağır tonajlı eşyalar içinde kiralanabilmektedir. Göktürk Vinçli Kurtarma , Göktürk Araçlı Vinç kiralama hizmetleri için aşağıda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

  • Göktürk Araçlı Vinç Kurtarma

  • Göktürk Kiralık Sepetli Vinç

  • Göktürk Kiralık Platform

  • Göktürk Vinçli Trafo Montajı

  • Göktürk Vinçli Makine Montajı

  • Göktürk Vinç